MENÜ
  • ÜCRETSİZ KARGO
  • AYNI GÜN KARGO
  • ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM
  • KIRIK KARGO GARANTİSİ
Kategori
Menü

Pink&More İptal İade Politikası

Ürünler adresinize ulaştıktan itibaren 15 gün içinde iade yapabilirsiniz.

1. Hesabım bölümünde yer alan ''İade Taleplerim'' kısmına giriş yaparak ''Yeni Talep Oluştur'' bölümünden sipariş numaranız ve iade talebinizle ilgili nedeni yazarak iade edilmesini istediğiniz iade tipini (para iadesi-hediye çeki) seçmeniz gerekmektedir.

2. Faturanızın alt bölümünde yer alan iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurup imzalamalısınız. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, alt bölümündeki iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.

3. İade talebinize onay geldikten sonra, ürünleri Sürat Kargo ürünü karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Sürat Kargo dışındaki gönderilerin karşı ödemeli olması halinde kabul edilmeyecektir.

4. Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. ( orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Size gönderilen Pink&More kolisi ile yada farklı bir korunaklı koli / kutu içerisinde gönderiniz.)

5. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden Pinkmore.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için destek@pinkmore.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Kusurlu ürün iadesinde; kusur hakkında bilgilendirme notu da kargoyla gönderilmelidir. Ürün, belirttiğiniz nota dayanarak uzmanlar tarafından incelenir. Değişim onayı verilen ürün tedarikçinin stoğunda mevcut ise, birebir değişim yapılır. Stokta bulunmayan ürünler iade alınır ve ücret iadesi yapılır.

6.Elektronik ürünleri kutusu açıldığında ya da üründe teknik bir arıza söz konusu olduğunda ilgili markanın teknik servisinden rapor alarak tarafımıza iade olarak göndermeniz gerekmektedir.

Bu site Tekno E-Ticaret altyapısı ile hizmet veriyor.